Azgard team

forum klanu na l2 europe


#1 2008-10-15 16:50:57

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

costam cos

czyli generalnie jak w koncu robimy....na poczatku chcialem zeby wszyscy wszystko wrzucali do cwh (kasa matsy key matsy) i pozniej robimy podzial wg potrzeb (myslalem ze to zadziala bo wszyscy sie znaja), ale to nie wyszlo bo czesc wrzuca praktycznie wszystko co ma czesc  cos tam sobie na boku sklada (nie powiem sam od poczatku wrzucalem wszystko co mialem siedzialem na rynku itp(mialem duzo czasu)ale kiedy sie wq z powodu plot wycofalem wiekszosc kazy ktora wrzucilem(wrzucilem zdecydownie najwiecej) i kupilem sobie life stona )....reasumujac chcialbym uslyszec wasze odp jak widzicie ta sprawe(90% klanu znam w realu i moge potwierdzic uczciwosc natomiast nie wiem czemu w GRZE sa jakies nieporozumienia z tego powodu).....rozpisalem sie ze ja pier... a i tak mi sie za bardzo nie udalo ujac tego co chcialem powiedziec, ale mam nadzieje ze wy to zkminicie


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#2 2008-10-15 23:56:42

krisu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: costam cos

jednak grasz. to dobrze. ja tylko zadam takie pytanie. jezeli ktos nie gra na spoilu to nie dostanie pomocy od klanu? tu chodzi mi tylko o itemy. jezeli tak, to wychodzi na to ze samemu skladamy sobie rzeczy. jedynie wklad ma w tym ta osoba ktora zrobila crafta i sluzy postacia

pozdro
krisu

Offline

 

#3 2008-10-16 02:09:34

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

generalna zasada w sumie wiekszosci klanow ...jesli nie masz spoila dostajesz po prostu itemy spadajace z postaci ewentualnie kture sie dropna.....wg mnie pomoc od klanu oznacza tyle ze np sa w cwh jakies keymatsy,recki itd jesli cos brakuje idziemy w pt.....nastepnie matsy typu cbp czy sop sobie spoilisz sam(na jednego itema potzreba powiedzmyz 300-500 cbp wiec dropem przez 100 lat nie bedziesz mial) pozostale matsy dobieramy z klanu o ile sa jesli nie ktos ci wlasnie moze pomoc(np moge ja) i masz itema.....a nie ze ja koli arnold i anih bedziemy skladac wszystkim itemy....bo kazdy z nas uwaza granie spoilem jako prace zeby dopakowac glowna postac a nie jako rozrywke wiec nikomu sie nie chce siedziec po 10h dziennie i skladac...np w twoim przypadku masz taka pomoc ze chocby recki na matsy sa wyspoilone praktycznie wszystkie(ciezkie godziny spoilenia(mam juz 2 spoile))i jest sporo matsow pospoilonych niestandardowych .....wiec nie"musisz samemu" sobie skladac a tylko wyspoilic matsy uzywane do kazdego itema...to chyba nie jest az tak duzo


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#4 2008-10-16 02:14:23

Cadmann

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: costam cos

No niby tak ale spoilem wszędzie nie wejdziesz . Część matsów wypada w katach i aa też się przydaje więc jeżeli nie chcesz grać spoilem to wrzucaj aa i damy rade.
to jest tylko moje zdanie zobaczymy co na to reszta
pozdro
arni


Arni =Pol=matowy brat

Offline

 

#5 2008-10-16 12:28:01

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

niby mozna ale to tez nie wiem jak do konca zorganizowac bo naprawde potrzeba na maxa matsow(przynajmiej przy naszym szczesciu 7 rzeczy sie udalo wykrafcic, 6 nieudanych craftow )...na przyklad na poczatku myslalem ze wrzucamy cala kase do cwh (sobie zostawialem tak zeby miec 10kk na postaci) i pozniej za ta siope kupujemy life stone, soul cristale, ch czy cos w tym stylu...ale z nowu sie pomylilem gdyz czesc osob na bank chomikuje flote albo wydaje ja na nie mam za bardzo pojecia co...czyli np mozemy ustalic ze po 10kk tygodniowo od playera(nie postaci w grze)...ale zeby nie bylo z nowu do mnie pretensji ze sobie cos kupilem bo siedzialem 20h dziennie i mialem wiecej kasy niz to 10kk i wydalem tak jak mialem ochote. Mialem nadzieje ze pomoc od klanu byla wprost proporcionalna do wkladu jednostki. BTW nikt jeszcze nie dopisal sie do itemow jakie by chcial


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#6 2008-10-16 16:35:30

Luwo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: costam cos

matu powiesz moze ze ja nie wrzucalem nic do cwh? masz racje smieci typu 2 cbp nie chcialo mi sie wrzucac ale jak jest ich 1k to juz tak... nie daje kasy? za to co wrzucilem mial bym cos ladnego... np stridera.
powiem w skrocie:
gdybym nie wspieral klanu to uwierz mi, mial bym moje postacie juz w a gratach... moje postacie biegaly by uzbrojone i wyposazone jak nalezy i adekwatnie do swojego poziomu... a tak dwie postacie ktorymi gralem i ktore byly w czolowce klanowej, ktorymi powstrzymywalem sie zeby nie rozwijac sie za szybko biegaja w... 2 kolczykach b grade sprezentowanych mi przez klan... po jednym na postac
uwiez.... juz mi sie poprostu nie chce

Offline

 

#7 2008-10-16 18:29:27

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

heeeee.......w cwh jak konczyles granie bylo kolo 250kk...czyli na stridera +- - wniosek tylko ty wrzucales???????????????
elementale pomagalem ci skladac(fakt wiekszost ty wyspoililes)...niestety 2x nieudany craft...nie ma zadnego itema matsy w plecy...
na moment twojego odejscia tylko moj luk byl zlozony...czemu......oczywiscie mi to pasowalo ale logika tez byla za tym..luk tylko 1 poznie zaczelismy robic SoMy i to cala mase...bys zostal bys mial SoMka bo wreszcie udalo sie je ukrafcic (3 sztiki).....itd itd.....tak naprawde nie wiem o co walnales focha....z reszta nie wiedzialem ze sie zfochowales myslalem ze po prostu nie masz czasu


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#8 2008-10-16 20:52:03

krisu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: costam cos

jezeli sam sobie robie itemy i nie mowie o tym, to beda pretensje ze nie wrzucam do cwh... bo naprzyklad ktos bardziej potrzebuje tego co ja uspoililem.... a jezeli wrzucam to nie widze efektu dopuki nie przyjdzie na mnie kolej. no ok ale macie przyklad luwa. wrzucil duzo i nalezy mu sie cos jak nikomu z nas. i tyle z tego ma.  mat na twoim miejscu odlozyl bym dla niego SOMa i nawet niech sie kurzy ale to juz jest wola Salaha bo nie gra a ty masz czyste sumienie

Offline

 

#9 2008-10-16 22:31:52

Luwo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: costam cos

nie oto chodzi czy mi sie cos nalezy czy nie. nie o to chodzi czy mam focha czy nie. chodzi mi o to ze robiac cos, poswiecajac duzo czasu zeby cos osiagnac a nie widziec zadnych efektow to takie troche demotywujace.... a kiedy robi sie jeszcze wiecej i nadal nic to wiecie jak jest... wolalem pojsc sobie na kregle, do parku na piwo czy tak jak dzis zabrac pauline na koncert feel (swoja droga to fajnie zagrali mimo ze nie moj klimat ). jutro jeszcze nie wejde na l2 ale za to w sobote raczej tak... tylko nie wiem czy na sallaha czy na dee czy na cos innego

Offline

 

#10 2008-10-17 00:30:36

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

no wiesz grasz juz na tyle dlugo w l2 ze nie musze ci mowic jak to jest wszystko zalezy od farta ktorego akurat specjalnie nie mam.....jesli bys pogral jeszcze chwilke a nie sie zdeprymwal to bys zobaczyl ze passa sie zmienila i zaczely wreszcie itemy wychodzic....i nie mowie zeby znowu poswiecac pol zycia na l2 ale trzeba w miare sie pojawiac w jednych godzinach zeby mozna cos w pt zrobic a z tym ostatnio problem


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#11 2008-10-17 00:34:44

bluszcz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: costam cos

na exi nie było zasady ze kazdy ma spoila..był 1 lub 2 spoily, wszyscy ładowali matsy key-matsy i kase do cwh... było np akcja spoil gdzie zasuwalismy do kata i spoilowalismy w party cos potrzebnego, po prostu była ustalena strategia co teraz i dla kogo..i jechalismy az uskładał sie set dla jednego playera..i kolejka crafta była wg potrzeby, osoba najpotrzebniejsza w pt i najbardziej online dostawała jako pierwsza "podarek"
spox, damy rade..ja już spoile
pozdro

Offline

 

#12 2008-10-17 00:41:38

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

krisu napisał:

jezeli sam sobie robie itemy i nie mowie o tym, to beda pretensje ze nie wrzucam do cwh... bo naprzyklad ktos bardziej potrzebuje tego co ja uspoililem.... a jezeli wrzucam to nie widze efektu dopuki nie przyjdzie na mnie kolej. no ok ale macie przyklad luwa. wrzucil duzo i nalezy mu sie cos jak nikomu z nas. i tyle z tego ma.  mat na twoim miejscu odlozyl bym dla niego SOMa i nawet niech sie kurzy ale to juz jest wola Salaha bo nie gra a ty masz czyste sumienie

1.wg mnie mam czyste sumienie
2.wrzucil duzo fakt(ja koli emofe..na rowni z dee spoililismy...).....wtedy byly skladane 3 weapony dla mnie luwo i koliego...wyszedl tylko moj...ale chyba nie zauwazasz faktu ze matszy z nieudanych craftow nie wrocily...po prostu znikly....no i zniknal luwo......zaczelismy skladac somy...nikt nawet nie przypuszczal ze z 1wszej serii(mielismy recki na 3 sztuki)wyjda wszystkie temat SoMow zostal odpuszczony.......po raz chyba tysieczny powtazam np mzna to poskladac tylko niech luwo zacznie grac a nie walic fochy...i nie ja mu go zloze...ale MY go zlozymy AVE


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#13 2008-10-17 10:45:28

Annomader

Administrator

status 3436888
9996927
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 32
Punktów :   

Re: costam cos

odnosnie ogolenego wygladu klanu...czmu (prawie)kazdy powinien miec spoila...widze ze tak naprawde zaden z was sie nie zastanowil na tym ze ten server wyglada calkiem inaczej niz chocby eXi na ktorym mase czasu spedzilismy tam rynek byl dosyc mocno nasycony...bylo sporo itemow..ktore mozna bylo kupowac za kase i miec problem z glowy, tutaj kasa jest praktycznie nic nie warta(na sXi sop kosztwal 30k tutaj ponad 300k, tam mogles kupic itemka za kilka milionow tutaj jesli w ogole jest opcja to min po 300kk za jakies glupie rekawiczki), wiec tam byl sobie jeden czy 2 spoile reszta robila np questa na kase...ktora wrzucala do CWH i za to sie kupowalo itemy.itd itd... ten server wyglada calkiem inaczej i trzeba sie zaadoptowac a nie na sile wciskac schematy z calkiem innych serwerow....

PS co do systemu dzialania klanu to musze tylko dodac ze fakt anih zlozyl sobie sam ava robe ale zrobil to juz pozniej....pierwszymi osobami ktore robily cos dla siebie bez konsultacji z klanem byl Luwo i jego (pozniej upalony)dual sls i Krisu "latarenka".....bo mi chyba nie powiesz ze tyle ci EWC wypadlo ...z reszta jak Pol wyspoilil sporo EWC to sprzedalismy na rynku i wrzucilismy do CWH....(pierwsze pieniadze w cwh....byly jakies smieszne grosze...wrzucilismy jednego dnia dokladnie 140kk)...


Nie uciekaj przed archerem....umrzesz zmeczony, no moze nie dotyczy zbugowaniego PR'a ale prawie

Offline

 

#14 2008-10-17 11:21:20

cru

Użytkownik

status 3431976
4725951
Call me!
Skąd: Łdz
Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: costam cos

ogolnie kazdy chcialby miec ubrana postac, ja uwazalam ze skoro ja nie za bardzo umiem grac to nie powinnam marudzic i wychylac sie i spokojnie czekalam az przyjdzie moje kolej, przez moment chcialam zlozyc sobie bron a grade nie pamietam juz co wybralam ale jak zobaczylam ze recka leci tylko z rb to zrezygnowalam i stwierdzilam ze jedyne co moze mi pomoc w uzyskaniu dobrej broni to pomoc w zbieraniu kolejnych matsow do zlozenia rzeczy dla kolejnych graczy, bo kiedys musi przyjsc moja kolej, widze ile czasu poswiecaja Mat i Koli na tym zeby wybrac cos mozliwego do zlozenia i obliczaja to wszystko szukaja mobkow itp itd, wbrew pozorom to jest duzo czasu. poza tym jezeli chodzi o to ze Mat pierwszy mial bron, wedlug mnie jak najbardziej jest mu potrzebna bo to on w katach najczesciej wyciaga mobki i uwazam ze powinnismy teraz skladac dla niego jakis armorek zeby na pewno to wyciaganie nie zaszkodzilo mu, i wcale nie chcodzi mi o to ze nalezy mu sie bo to moj brat, staram sie oceniac obiektywnie.

Offline

 

#15 2008-10-17 16:10:54

krisu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: costam cos

no spoko/ to teraz wyjdzie dyskusja dlaczego mat gra lukiem, koli dd, pol dd, anih dd. i wedlug was najwazniejsza jest postac, jaki ma dmg i p def... i to decyduje kto dostanie item. dla mata armorek bo nie ma kto tankowac... nie wierze. to ciekawe kiedy na bluszcza przyjdzie kolej...
recepta na itemki- miec latwa silna postac... pozdro

Ostatnio edytowany przez krisu (2008-10-17 16:12:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.le-artysci.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.gimn2a.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.zakreklama.pun.pl